Kort info
Kort info
Lad Queen Bee give dig dybe, intense orgasmer med revolutionerende teknik fra Hot Octopuss.
Klitoris vibrator med sublim nydelse takket være den multi-prisbelønnede PulsePlate teknologi.
Grundlagt på medicinsk videnskab og patenteret over hele verden.
Vandtæt og med magnetisk opladning.
Kendt fra kendt fra Cosmopolitan.
Godt at vide
- Fri fragt - på alle ordrer over 600 DKK.
- Diskret levering - helt neutrale pakker.
- Sikkerhed - vi er e-mærket.
- Returret - op til 365 dage.
- Sinful garanti - 100% kvalitetsprodukter.
Beskrivelse
Lad Queen Bee give dig dybe, intense orgasmer med sin revolutionerende teknik og sit stilsikre design fra Hot Octopuss.
For Queen Bee er den ukronede dronning af klitoris vibratorer takket være den multi-prisbelønnede PulsePlate teknologi, der bygger på medicinsk videnskab og er patenteret verden over.
Bagsiden af klitoris vibratoren er let mønstret og perfekt til blid forspils massage, mens forsiden gemmer på den kraftfulde, pulserende plade, der sender bølger af nydelse mod hele din følsomme vulva.
Find din favorit indstilling blandt de 5 vibrations mønstre og de 7 hastigheder. Vibratoren er desuden vandtæt, så du også kan give dig hen i et pirrende brusebad.
Med den praktiske magnet oplader har det aldrig været nemmere altid at være parat, når lysten melder sig. En opladning på 4 timer giver dig en hel time i den 7. himmel.
Queen Bee er kendt fra Cosmopolitan som månedens produkt i 2017.
Detaljer
MATERIALE: ABS/TPE.
FTALATFRI: Ja.
LATEXFRI: Ja.
VANDTÆT: Ja.
LÆNGDE: 22,9 x 6,3 x 4,3 cm.
BATTERITYPE: Genopladelig.
PULSERINGSNIVEAUER: 5 mønstre og 7 hastigheder.
LYDNIVEAU: Ekstra højt.
INTERFACE: 4 knapper.
MEDFØLGER: Magnetisk USB-kabel og satin opbevaringspose.
Læs betingelserne her.
Anmeldelser
MEN jeg er fan! Vibrationerne er meget effektive og jeg er sikret intense orgasmer hver gang, og det er stort for mig :) ++++
Den larmer så man tror det er løgn - og vibrationerne på vibrations siden er SÅ kedelige og ligegyldige. Den side med PulsePlate er næsten lige så ringe og virker ikke meget anderledes end en normal (og meget billig) vibrator - der er INTET specielt ved den.
Har meget legetøj - både dyrt og billigt - men dette er mit værste køb - længe!
Mit bedste råd er; køb ikke.