Produktet er udgået — Se lignende bestsellers
Fordele
Fri fragt - på alle ordrer over 599 DKK
Diskret levering - helt neutrale pakker
Sikkerhed - vi er e-mærket
Returret - op til 365 dage
Sinful garanti - 100% kvalitetsprodukter
Oversigt
Få en endnu bedre sex oplevelse med den vandbaserede glidecreme Glide Natural Feel fra ID.
Kan benyttes til solo leg, til sex med en partner eller til alle former for erotisk legetøj. Særlig god glideevne, som gør dit sexlegetøj blødere, mere glat og behageligt at bruge.
Med ID Glide får du en glidecreme, der er grundigt gennemtestet.
Den er kondom-sikker, har hverken tilsat duft eller smag og laver ikke pletter på sengetøjet eller det frække lingeri.
Økonomisk 250 ml flaske med praktisk flip låg, som gør det nemt at dosere glidecremen, selv med én hånd.
MærkeID Lubricants
Produktvægt (g)325
Volumen (ml)250
IngredienserAqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Cellulose Gum, EDTA, Carbomer, PEG-90M, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Methylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
SmagUden tilføjet smag
BaseVandbaseret
AnvendelsesområdeOnani
EgenskaberParfumefri, Vegansk
FarveKlar
SprogEngelsk, Fransk, Tysk, Spansk
SKU16629
ProduktsikkerhedVis sikkerhedsoplysninger
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Bedste glidecremeAapo - 22. feb. 2025
Absolut det bedste glidecreme på markedet. Klistrer ikke, glider, holder og giver den bedste fornemmelse.
Maskinoversat fra sinful.fi
DejligtLK - 22. oct. 2023
Produktet er godt til dem, der har brug for
Maskinoversat fra sinful.fi
Meget godChristian - 9. apr. 2023
Har prøvet et par forskellige. Til mit eget brug er den perfekt med forskelligt sexlegetøj. Har brugt den i flere år nu og ser ingen grund til at skifte. Scentless er fantastisk, når du bare vil lege med dig selv og lidt ekstra legetøj. Prisbillig og fungerer godt.
Maskinoversat fra sinful.se
Holder godt og fedter ikkeHelt igennem fantastisk glidecreme - 21. oct. 2022
5 stjerner
Det bedste produktnainen23 - 11. apr. 2022
Sammen med vores partner er vi tilfredse med produktet. Lang holdbarhed, ingen pletter. Et plus for den store emballagestørrelse og den nemme dosering.
Maskinoversat fra sinful.fi
Det er virkelig god sex!Tove - 31. jan. 2022
Heyyyyy! Helt klart det bedste køb i lang tid. Sex bliver meget mere behageligt. Den tørrer dog ret hurtigt ud. Men så påfører man bare mere.
Maskinoversat fra sinful.se
Lækker glidecremeGlidecreme - 9. dec. 2021
En rigtig dejlig og super glidecreme som er med til at øge stimuleringen og nyelsen.
Den bedste glidehjælpFlesuRunkkari - 2. dec. 2021
Jeg har prøvet 5 forskellige mærker, og dette er langt det bedste af dem. Jeg har brugt litervis af den fra 2014 og frem. + Ikke for slap, ikke for stiv, lige tilpas. + Velegnet til 0,5 t - 2 t fleshlight jerking-sessioner. + Svier ikke. + Man kan bruge den rigeligt, glidecremen forsvinder ikke så let. + Dispenseringshætten er god + Den eneste glidecreme indtil videre, som jeg ikke kan finde noget galt med.
Maskinoversat fra sinful.fi
Virkelig god glidecremeRikke - 19. nov. 2021
Har brugt denne i flere år nu, og den er bare den bedste
ID Glides vandbaserede glidecreme er den eneste glidecreme, jeg har brug for!Tobbe - 21. oct. 2021
ID Glides vandbaserede glidecreme er den eneste glidecreme, jeg har brug for! Super glad for denne glider, den føles blød, holder længe og er lidt tyk i konsistensen, hvilket jeg oprindeligt var imod, men nu kan lide.
Maskinoversat fra sinful.se