Lunette Menstruationskop Rens 100 ml
Fordele
Fri fragt - på alle ordrer over 599 DKK
Diskret levering - helt neutrale pakker
Sikkerhed - vi er e-mærket
Oversigt
Hold din menstruationskop i perfekt stand med Lunette Rensen, en vaskegel, der sikrer at din kop er klar, når du er.
Den er tilsat citron- og eukalyptusolie og giver en forfriskende ren fornemmelse uden skrappe kemikalier. Denne milde, men effektive formel er fri for mineralolier, parabener og vegansk og er lige så god for planeten, som den er for dig.
Rensemidlet respekterer din krops naturlige pH-balance og er skræddersyet til at holde både din kop og din vagina glade og sunde. Bare en dråbe blandet med vand - det er alt, hvad der skal til for at rengøre din kop grundigt og holde den ren og frisk.
MærkeLunette
Produktvægt (g)114
Volumen (ml)100
IngredienserAqua (water), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Limonum Peel, Eucalyptus Globulus Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene, Citral
DuftEukalyptus
EgenskaberVegansk
FarveKlar
SprogEngelsk, Finsk, Svensk, Tysk, Fransk
SKU45940
Ingen kundeanmeldelser
Produktet har stadig den første bedømmelse til gode.0.0
0 kunder
5
4
3
2
1

