Hurtig og diskret levering
Fri fragt ved køb over 599 kr
Vi er e-mærket
  • Hurtig og diskret levering
  • Fri fragt ved køb over 599 kr
  • Vi er e-mærket
  • Sinful Sonic Suction Blå Masturbator var 1
  • Sinful Sonic Suction Blå Masturbator var 2

Sinful Sonic Suction Blå Masturbator

Valgt Farve:
Vi anbefaler
Sinful Aqua Vandbaseret Glidecreme 100 ml
79,00 kr.
Inkl. moms
Sinful Clean Sexlegetøjs Rengøring 100 ml
79,00 kr.
Inkl. moms
Sinful Plejende Pulver til Realistisk Sexlegetøj 150 g
79,00 kr.
Inkl. moms
399,00 kr.179,55 kr.
Inkl. moms
På lager
Delivery counter

Levering i morgen - Bestil inden 0t : 0m : 0s

Fordele

Oversigt

Få en intens oplevelse, når Sinful Sonic Suction masturbatoren suger og stimulerer din penis. Rumlende vibrationer og stramme sugende funktioner samarbejder om at forkæle dit skaft.

Træng op i det bløde sleeve og nyd følelsen af de pirrende dupper og mange nydelsesindstillinger på samme tid. Brug et stænk vandbaseret glidecreme og få det bedste ud af de potente vibrationer og det sugende vakuum. Hylsteret giver dig et godt greb og knapperne gør det nemt at navigere de mange stimulerende funktioner.

Rengør din Sonic Suction masturbator med varmt vand og mild sæbe. Lad den lufttørre, inden du påfører et plejende pulver for at vedligeholde det bløde materiale.

MærkeSinful
Produktvægt (g)770
Fuld Længde (cm)22
Indre Dybde (cm)12.5
Diameter (cm)10
Indre Diameter (cm)2
Strækbar DiameterJa
StrømkildeP2 USB Oplader
Brugstid (min.)60
Vibrationsmønstre6
Primært MaterialeSilikone
Andre MaterialerTPR, ABS-plast
FarveMørkeblå
Anbefalet GlidecremeVandbaseret
EgenskaberVakuum funktion, Stænktæt, Opladelig
SprogDansk, Engelsk, Norsk, Svensk, Finsk, Tysk, Fransk, Hollandsk
SKU27030
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Til godt udstyrede mænd
Kunde2024 - 18. mar. 2024
Enheden er kun egnet til mænd med mindst 20 cm længde og 6 cm tykkelse. Ikke anbefalet til gennemsnittet (12 cm længde, 3,5 cm tykkelse). Ellers solidt håndværk. For mig endte det i skraldespanden, da det var ubrugeligt.
Maskinoversat fra sinful.de
God kvalitet og materiale, men lav vibration
L T - 27. aug. 2023
Jeg har brugt den i et par måneder nu og kan sige, at til prisen er den det værd, men den er ikke perfekt. Den reklamerer med at have vibrationer, hvilket er sandt, men på maks. indstilling er den ikke så kraftig, den hjælper, men kunne have været bedre. Materialet føles godt, og sugningen er ok, jeg ville have foretrukket, at sugningen var lidt hurtigere, men jeg klager ikke til denne pris. Åbningen kan dog være lidt stram, jeg har en penis på omkring 17 cm og når enden, så hvis du er på den større side, vil jeg anbefale et andet legetøj. Hverken mit bedste eller værste køb handler om, hvad du vil have ud af et stykke legetøj, om det er vibration, sug eller godt materiale, du vil fokusere på. Hvis det er vibrationer, så kig efter noget andet, for det her er svagt. Materiale og sugefunktion 7,5/10 - Vibration 3/10
Maskinoversat fra sinful.no
Masturbator
Kent - 15. aug. 2023
Stor, men alt for lille.
Maskinoversat fra sinful.se
Helt ok
H - 11. aug. 2023
Hvis produktet havde haft lidt hurtigere bevægelser og mere dybde, tror jeg, det ville have været et totalt hit for mig, men vibrationerne er helt ok! Så i det store hele helt okay til lidt længere stunder, men hvis du leder efter en hurtig en, så er det ikke rigtigt.
Maskinoversat fra sinful.se
Mja
D - 9. aug. 2023
Havde store forhåbninger, men giver ikke meget andet end lidt vibration og bevægelse. Ved ikke om den passer til os med større for halvdelen kom knap nok ind. Selvfølgelig skuffet og bedre med en almindelig håndvogn desværre :( gav dog lidt effekt hvis man prøvede at hjælpe den på vej men nogle gange sagt, kom knap nok halvvejs ind i den.
Maskinoversat fra sinful.se
En god skrubber
Elias L - 8. aug. 2023
Den gør, hvad den siger, den vil gøre - og det er godt.
Maskinoversat fra sinful.fi
Ok og lidt sjov
Mats - 7. aug. 2023
Kunne godt have suget lidt hårdere. Ellers fin.
Maskinoversat fra sinful.se
Køb den ikke, hvis du har en tykkere krop end gennemsnittet.
Pettynyt - 7. aug. 2023
Produktoplysningerne angiver ikke den maksimale indvendige diameter, hvilket ville have været nyttigt at vide, før man købte produktet.
Maskinoversat fra sinful.fi
Lidt eller ingen stimuli
JSKN - 30. jul. 2023
Jeg må desværre sige, at sugefunktionen er meget dårlig, vibrationen er så som så, og jeg kan ikke opnå orgasme med dette produkt, lokken skal trækkes ud og stimuleres manuelt, hvilket heller ikke er særlig behageligt, da åbningen er relativt smal, og der dannes et "vakuum". Sugningen er alt for langsom efter min mening, Mulig pasform er årsagen i mit tilfælde, men kan desværre ikke anbefale denne.
Maskinoversat fra sinful.no
Perfekt!
C.N - 28. jul. 2023
Den suger godt, giver gode vibrationer og er blød. Den vil med garanti give dig en orgasme!
Maskinoversat fra sinful.se