Kort info
Kort info
Nu er den populære og kendte klitoris vibrator fra Fun Factory kommet i en ny og forbedret udgave.
Fun Factory LAYA II stimulerer klitoris med endnu kraftigere vibrationer, så du får de mest intense orgasmer.
Vibratoren er genopladelig.
Lavet i Tyskland.
Godt at vide
- Fri fragt - på alle ordrer over 600 DKK.
- Diskret levering - helt neutrale pakker.
- Sikkerhed - vi er e-mærket.
- Returret - op til 365 dage.
- Sinful garanti - 100% kvalitetsprodukter.
Beskrivelse
Leder du efter en kraftfuld og effektiv klitoris vibrator, der med sikkerhed kan bringe dig til klimaks hver eneste gang, du bruger den? Så prøv Fun Factory LAYA II.
Vibratoren er en ny og forbedret udgave af den populære og verdenskendte Fun Factory LAYAspot. Den nye udgave stimulerer dig med endnu kraftigere vibrationer og er desuden genopladelig, så du kan bruge den igen og igen og igen.
Den har et ergonomisk design, så du nemt kan placere den lige der, hvor det føles allerbedst. Klitoris vibratoren er lydsvag og har forskellige vibrationsmønstre. Vibratoren har en såkaldt KeyLock funktion, der forhindrer, at den starter af sig selv i skuffen eller kufferten. Hold FUN og (+) nede samtidigt i 3-5 sekunder for at låse dit legetøj op.
Fun Factory LAYA II er lavet i Tyskland. Den er fremstillet i medicinsk silikone og har en silkeblød overflade. Der medfølger et magnetisk USB-kabel til opladning.
Detaljer
MATERIALE: Medicinsk silikone.
FTALATFRI: Ja.
LYDSVAG: Ja.
VANDTÆT: Ja.
VIBRATIONER: 4 hastigheder og 6 mønstre.
BATTERITYPE: Genopladelig (magnetisk USB-kabel medfølger).
INTERFACE: 3 knapper.
BRUGERMANUAL: Tysk, engelsk.
Læs betingelserne her.
Anmeldelser
Min kæreste kan godt elsker at se mig bruge den og selv bruge den på mig
Materialet er dejlig blødt og den ligger godt i hånden. Jeg kan godt lide en kraftig vibration og det får jeg her.
Den er nem at bruge og batteriet holder virkelig længe. Jeg kan specielt godt lide, at man kan lade den op og ikke skal døje med batterier
Og så er den rimelig lydsvag.
Den ligger virkelig godt i hånden og har en helt perfekt størrelse.
Jeg er virkelig glad for min, og kan varmt anbefale den til andre kvinder.