Hurtig og diskret levering
Fri fragt ved køb over 599 kr
Vi er e-mærket
  • Hurtig og diskret levering
  • Fri fragt ved køb over 599 kr
  • Vi er e-mærket

Produktet er udgået — Se lignende bestsellers

  • TENGA Hole Lotion REAL var 1
  • TENGA Hole Lotion REAL 1

TENGA Hole Lotion REAL

Fordele

Oversigt

TENGA Hole Lotion REAL glidecremen er eksklusivt udviklet til brug sammen med Flip Hole. REAL glidecremen har meget realistisk følelse. Den er for brugere, som søger den mest realistiske oplevelse med deres Flip Hole.

Ved brug af glidecremen vil du opnå en forøgelse af den sensuelle stimulation.

Hole Lotion serien består af fire glidecremer med hver sin funktion og karakteristika.

SOLID: Er tyk, drøj og kilstrer ikke. MILD: Er mild, nænsom og cremet. REAL: Er realistisk og let cremet. WILD: Er energisk, drøj og tilsat menthol.

Vi anbefaler, at du prøver de fire forskellige glidecremer for at finde den, du bedst kan lide.

MærkeTENGA
Produktvægt (g)225
Volumen (ml)170
IngredienserAqua (water), Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, EDTA, Polysorbate 80, Sorbitan Cocoate, Parfum (Fragrance)
BaseVandbaseret
EgenskaberParfumefri, Vegansk
FarveKlar
SprogEngelsk, Fransk, Tysk, Spansk
SKU10308
ProduktsikkerhedVis sikkerhedsoplysninger
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Udemærket
Postmandper - 26. may. 2024
Udemærket produkt kan godt lide dens formel. Det glider godt men har en lækker fornemmelse. Ville gerne have haft købt søster produktet af denne af den cool edition for den havde jeg før og den var endnu mere lækker men dens kølige effekt men den var udgået så er denne faktisk en fin version uden køle.
Perfekt
Anon - 23. jul. 2023
Jeg har ikke prøvet meget forskelligt glidecreme, men da jeg købte nogle Tenga produkter, valgte jeg at gå med denne. Glidecremen er meget tyk, og giver en utrolig god oplevelse. Jeg har svært ved at vurdere hvordan den er, i forhold til andre produkter, men jeg er 10/10 tilfreds med denne oplevelse, så giver den naturligvis topkarakter. Det hænder, af og til, at der kommer lidt glidecreme ved siden af legetøjet, og heldigvis er dette nemt at "glide ud" for at få til at forsvinde. Det klistrer overhovedet ikke, hvilket er et kæmpe plus. Køb det!
perfekt intens nydelse
la guenille - 23. jul. 2023
meget behagelig at bruge, perfekt og en sand fornøjelse at bruge
Maskinoversat fra sinful.fr
Sejt smøremiddel, der bliver siddende.
Johan - 6. jun. 2022
Glidecremen er ikke vandig, men sej, og det gør en forskel i forhold til andre glidecremer. Den bedste nogensinde.
Maskinoversat fra sinful.se
Godkendt
Newcomer - 31. oct. 2021
Meget tykflydende creme, der dog løser opgaven. Kan være lidt svær at påføre og man skal passe lidt på hvor tråde havner når påføringsstudsen flyttes fra påføringsstedet.
Toppe
Matte - 28. oct. 2021
Fungerer fint god følelse
Maskinoversat fra sinful.se
Bedste
Danski - 12. oct. 2021
Dette er langt den bedste, køb kun denne
Maskinoversat fra sinful.no
Enkelt, brugervenligt og hurtigt!
Admiral Cockshot - 26. sep. 2021
Fordelene ved denne glidecreme er, at den ikke bliver særlig klæbrig, og når du er færdig, tørrer du den bare af med papir! Den har også en ret neutral lugt og en sprøjtespids, så den er nem at påføre i masturbatorer!
Maskinoversat fra sinful.no
Det bedste, jeg har prøvet
Peter - 30. jul. 2021
Virkelig livagtig. Den slår andre glidecremer med flere længder, og kombinationen med Tengas onani-sleeves er næsten helt naturtro. Den glider naturligt let og holder længe. Det er næsten så svært at vaske penis af bagefter, hvilket også er en vidunderlig oplevelse (man skal gnide og gnide lidt længere, end man forventer). Kan varmt anbefales til legetøj!
Maskinoversat fra sinful.no
Det bedste!
Gustav - 3. nov. 2020
Meget god og tyk!