Anmeldelser (0)Ikke pengene værdJeg syntes idéen bag virkede rigtig spændende, men jeg kunne godt fornemme, at jeg virkelig skulle være tændt for at få noget ud af den, for jeg kunne i hvert fald ikke komme!
Anstændig, men svag. Skaller let af ved brug.Svag vibration. Dejligt med de to dele, der giver vibrationer over hele klitoris. Skruelåget på batteriet er let at dreje, så det skrues af, når det bruges som et par.
Maskinoversat fra sinful.no
FejlkøbSelve ideen er god, men der er kun en indstilling, og den vibrerer så voldsomt, at mine hænder kommer til at sove. Det er kun aller yderst, at det ikke vibrerer, og det er svært kun at holde der, så vil anbefale et længere skaft at holde ved, så kunne det måske blive et godt køb.
Ret god.Ideen og brugervenligheden fungerer godt, jeg kunne godt lide det, men materialet er lidt męrkeligt. Jeg ved ikke, om jeg har en defekt, eller hvorfor overfladen er ru. Selvom det ikke påvirker brugeroplevelsen med glidecreme i brug, samler det desvęrre alt muligt stųv osv. på overfladen, og rengųringen er ikke let på grund af materialet.
Den magiske pen!Min kæreste og jeg kalder den "den magiske pen". Han bruger den på mig, og jeg kommer ud af den hver gang. Et tip er at have glidecreme lige ved hånden og tage et lille klik for at fugte fra tid til anden. "Sommerfuglene" kan føles lidt hårde i starten, men med lidt øvelse og et let tryk stimulerer de siderne af klitoris og vibrerer en dejlig orgasme frem.
Maskinoversat fra sinful.se
God, når den kommer i gangJeg har set et par af disse på forskellige sider og følte, at det var på tide at prøve, og den er bestemt god, når den vibrerer, og hvis du har glidecreme på, men ellers kan den være lidt hård og usædvanlig i starten, og den har en tendens til at stoppe med at vibrere midt i det sjove. Du trækker bunden til ON, men når den først er der, hopper den lidt, nogle gange er du nødt til at folde knappen eller trykke på den for at holde den vibrerende. Virkelig trist, når den stoppede lige før en orgasme. Måske ikke det samme problem for alle, men dette ville ikke være det første sexlegetøj, jeg ville anbefale.
Maskinoversat fra sinful.se