Kiiroo Leigh Raven Split Tongue Mouth Masturbator
Inkl. moms
Levering i morgen - Bestil inden 0t : 0m : 0s
Vi tilbyder
Fri fragt - på alle ordrer over 599 DKK
Diskret levering - helt neutrale pakker
Sikkerhed - vi er e-mærket
Kiiroo Leigh Raven Split Tongue Mouth Masturbator er designet til intens stimulation med en realistisk mundåbning, der gengiver detaljerede læber og den karakteristiske splittede tunge. Længere inde skifter kanalens riller, forhøjninger og smallere sektioner, så trykket varierer ved hver bevægelse.
Realistisk mundafstøbning: Afstøbt direkte efter Leigh Raven med detaljerede læber og hendes karakteristiske splittede tunge ved åbningen.
Tekstureret indvendig kanal: Dybe riller, hævede strukturer og smallere sektioner skaber varierende tryk og stimulation gennem hele sleevet.
22 cm dyb kanal: Giver god plads til lange strokes med en indvendig diameter fra ca. 0,9 cm på det smalleste sted til 2,5 cm på det bredeste.
Passer til Keon 1 og 2: Brug den i hånden, eller sæt den sammen med Kiiroo Keon 1 eller Keon 2 og oplev automatiske bevægelser.
Modulært Kiiroo-system: Kan bruges med PowerBlow til sug og PowerShot til vibrationer, når PowerShot bruges sammen med det kompatible stroker-hylster.
Brug den med rigeligt vandbaseret glidecreme. Tag om muligt sleevet ud efter brug, skyl det grundigt med varmt vand og mild sæbe eller sexlegetøjsrens, og lad det lufttørre helt. Når det er helt tørt, påføres plejende pulver indvendigt og udvendigt for at hjælpe med at holde materialet blødt, smidigt og ikke-klæbrigt.

