Klik på billederne for at forstørre dem
Kort info
Kort info
Så er den her endelig! Den længeventede Satisfyer Curvy 1+ Klitoris Stimulator vil revolutionere dine onanisessions.
Den nye klitoris stimulator forkæler din klitoris med lækre trykbølger og vibrationer, som hurtigt men sikkert sender dig lige i klimaks.
Som noget nyt har denne stimulator en tilhørende gratis prisvindende App, Satisfyer Connect, som kan bruges til at styre den.
Godt at vide
- Fri fragt - på alle ordrer over 600 DKK.
- Diskret levering - helt neutrale pakker.
- Sikkerhed - vi er e-mærket.
- Returret - op til 365 dage.
- Sinful garanti - 100% kvalitetsprodukter.
Beskrivelse
Denne klitoris stimulator fra Satisfyer har alt det utalige kvinder verden over kender og elsker - mere til!
Nyd den intense stimulation fra de effektive trykbølger og vibrationer, når du placerer hovedet over din klitoris.
Nu tilbyder Satisfyer en tilføjelse med en gratis prisvindende App, Satisfyer Connect, som via bluetooth kan bruges til at styre denne klitoris stimulator og andre Satisfyer produkter.
Appen åbner op for et væld af muligheder. Bl.a. kan du designe dine egne vibrationsprogrammer, koble den op med musik eller overgive kontrollen til din partner.
Klitoris stimulatoren er udformet så den ligger godt i hånden, den er beklædt med 100 % medicinsk silikone, vandtæt og genopladelig. Hvad er der ikke at elske?
Detaljer
MATERIALE: Silikone og ABS-plast.
FTALATFRI: Ja.
LATEXFRI: Ja
VANDTÆT: Ja.
FULD LÆNGDE: 14,6 cm
DIAMETER: 4,6 cm. (Bredeste del)
INDRE DIAMETER: 1,5 cm
APP STYRET: Ja. (Satisfyer Connect)
PULSERINGSINDSTILLINGER: Uendeligt.
BATTERITYPE: Opladeligt (magnetisk USB-kabel medfølger).
SPROG: Engelsk, tysk, fransk, spansk m.fl.
Læs betingelserne her.
Anmeldelser
Produktet virker godt, så det er en by favorit i sengen hos os...
Lækkert legetøj der ligger godt i hånden.
Dejligt med appen og muligheden for at følge musikken.
Lækker overraskelse til veninden
Jeg har altid haft lidt svært ved at kunne få orgasme via klitoris ikke ved alene onani, men når jeg er sammen med min mand, derfor håber jeg på at dette lille smarte apparat kan hjælpe mig på vej. Indtil videre har jeg fundet det lidt svært at få den til at sidde rigtig, men øvelses gør mester.
“Kører” er den fantastisk.
Appen virker fint osv. Satisfyeren er rar at røre ved.
Men den giver bare ikke nok. Bliver på ingen måde tilfredstillet.
God app, super bruger venlig og god forbindelse med produktet. Masser af forskellige rytmer, kan sættes til musik på Spotify, og meget praktisk at den viser batteri niveauet.
Stort plus at den larmer meget lidt, så den er nem og diskret at bruge hvis man har roommates.
Den er ikke lige så nem at rengøre som andre produkter der har en removable hætte, men dejligt at den er vandfast
Var VIRKELIG skuffet og den ender desværre nok bare i skuffen.
Den holder hvad den lover og er nem at benytte, selv med mange funktioner. Tak siger jeg bare! :-D
Så vil anbefale at betale mere og få en bedre ..