Hurtig og diskret levering
Fri fragt ved køb over 599 kr
Vi er e-mærket
  • Hurtig og diskret levering
  • Fri fragt ved køb over 599 kr
  • Vi er e-mærket
  • LELO Soraya Wave Opladelig Vibrator var 10
  • LELO Soraya Wave Opladelig Vibrator var 11

LELO Soraya Wave Opladelig Vibrator

Valgt Farve:
Vi anbefaler
Sinful Aqua Vandbaseret Glidecreme 100 ml
79,00 kr.
Inkl. moms
Sinful Clean Sexlegetøjs Rengøring 100 ml
79,00 kr.
Inkl. moms
1.895,00 kr.1.516,00 kr.
Inkl. moms
På lager
Delivery counter

Levering i morgen - Bestil inden 0t : 0m : 0s

Fordele

Oversigt

Er du vild med Rabbit Vibratorer og deres alsidige stimulation? Vil du gerne tage skridtet videre og have luksus modellen? Så er Soraya Wave fra LELO den helt rette vibrator til dig.

Med sine flotte gulddetaljer, organiske udformning og skønne farver er den mindste ligeså smuk, som den er effektiv.

Det lille hoved tager sig godt af dit klitorisområde, mens det store skaft stimulerer din vagina og dit G-punkt med sin kurvede form.

Takket være den nye WavemotionTM teknologi, kan denne Rabbit lave de velkendte og effektive "kom her" bevægelser, som du kender det fra din partners fingre. 

Vibratoren har hele 8 kraftfulde vibrationsindstillinger, du kan vælge imellem, mens du sikkert bevæger dig mod klimaks.

Den er naturligvis også vandtæt, så tag gerne din nye ven med under bruseren til noget kvalitetstid med dig selv.

MærkeLELO
Produktvægt (g)185
IndeholderOpbevaringspose, Prøve på vandbaseret glidecreme
Fuld Længde (cm)22
Indførbar Længde (cm)12
Diameter (cm)3.5
StrømkildeUSB-oplader
Brugstid (min.)120
Vibrationsmønstre12
Vibrationshastigheder12
Primært MaterialeSilikone
FarveSort
Anbefalet GlidecremeVandbaseret
SprogRussisk, Portugisisk, Engelsk, Polsk, Svensk, Tysk, Fransk, Italiensk, Spansk, Kinesisk, Japansk, Hollandsk
SKU23064
ProduktsikkerhedVis sikkerhedsoplysninger
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Simpelthen Utrolig Tilfredsstillende
Neimsy - 30. jul. 2025
Gav den til min kone, da vores gamle Rabbit var blevet lidt slidt. Var væk i weekenden og gav det til hende, så hun kunne teste det i fred. Om aftenen fik jeg en yderst tilfreds besked med indholdet ...Super del, meget hurtig fornøjelse, når man er i humør... Det viste sig altså at være et rigtig godt køb. Da jeg kom hjem, kunne jeg selv opleve det om aftenen. Så hurtigt, så højlydt stønnende og vredende har jeg sjældent set hende, og det var på mellemniveau. Hun kom virkelig godt og kraftigt med den. Vi har en del legetøj, men nu har vi en ny topscorer blandt dem med batteri. Fantastisk tingest, selvom den er dyr.
Maskinoversat fra sinful.de
Fremragende!
Mar - 20. apr. 2025
Fantastisk produkt og super hurtig levering!
Maskinoversat fra sinful.de
Ikke min slags kanin
Leamlady - 4. jun. 2023
Jeg kunne virkelig ikke lide denne kanin. Materialet er for hårdt/kaninen en smule utilgivende. Der er ingen eftergivenhed i selve materialet. Jeg har prøvet den et par gange, men vil ikke bruge den igen. En skam, da den var dyrere end de fleste kaniner.
Maskinoversat fra sinful.co.uk
God værdi for pengene
Andreas - 31. dec. 2020
Vi har købt meget forskelligt legetøj og bruger flere ofte. Denne er blevet en favorit, dels fordi den er nem at bruge, dels fordi den er funktionel. Den giver hurtigt resultater, ligger godt og kan tilpasses, så den passer til dagen. Og så er den smuk at se på, attraktiv og ergonomisk komfortabel. Intense, kraftfulde orgasmer, der varer længe.
Maskinoversat fra sinful.se