Hurtig og diskret levering
Fri fragt ved køb over 599 kr
Vi er e-mærket
  • Hurtig og diskret levering
  • Fri fragt ved køb over 599 kr
  • Vi er e-mærket
  • baseks Plys Håndjern var 1
  • baseks Plys Håndjern var 2

baseks Plys Håndjern

Valgt Farve:
Vi anbefaler
baseks Opbevaringstaske med Hængelås
149,00 kr.
Inkl. moms
79,00 kr.
Inkl. moms
På lager
Delivery counter

Levering i morgen - Bestil inden 0t : 0m : 0s

Fordele

Oversigt

baseks Plys Håndjern er en sjov tilføjelse til jeres frække lege. Ideelt til jer, der ønsker at eksperimentere med håndjern for første gang.

Udforsk den blide dominans, når du tager styringen og spænder din partner fast. Det giver mulighed for mange timers pirrende leg.

Håndjernene er beklædt med plysfor, som gør dem behagelige at have på. De er justerbare og kan med sin diameter på 6 cm passe de fleste håndled.

Der medfølger 2 nøgler, men de kan også via sikkerhedssplitten åbnes uden brug af nøgle.

Mærkebaseks
Produktvægt (g)180
IndeholderNøgler
Fuld Længde (cm)29
Omkreds (cm)14 | 18
Primært MaterialeMetal
Andre MaterialerPET (Polyester)
FarveSort
SprogDansk, Engelsk, Norsk, Svensk, Finsk, Tysk, Fransk, Hollandsk
SKU22666
ProduktsikkerhedVis sikkerhedsoplysninger
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Anmeldelser (0)
Skitgodt
Kille - 28. jul. 2025
Ualmindeligt sexet
Maskinoversat fra sinful.se
Godt
Jep - 19. apr. 2025
Frækt
God kvalitet, men ulåst
Pelleilijät - 12. mar. 2023
Meget bedre kvalitet end forventet til prisen, men de medfølgende nøgler er helt ubrugelige; håndjernene kan åbnes uden dem ved at trække i et håndtag, hvilket gør produktet helt ubrugeligt :( personen med håndjernene kan selv åbne håndjernene, hvilket fjerner spændingen for begge parter. Så de er forblevet næsten ubrugte i vores hus, når den ene kan foretrække at binde den anden. Som en dekorativ genstand vil de forblive.
Maskinoversat fra sinful.fi
Eerikinkatu 2B 21
Matilda - 5. mar. 2023
En fin tilføjelse til sengen!
Maskinoversat fra sinful.fi
Håndjern
Alias - 14. feb. 2023
Enkel og nem at bruge
Maskinoversat fra sinful.fi
Tilfreds!!!
Emilia - 6. feb. 2023
Meget gode til prisen, og du behøver ikke rigtig en nøgle til håndjernene, så de har været kendt for at låse sig selv op. Ret behagelige, man vil stadig gerne være lidt ukomfortabel. Vi er tilfredse :)
Maskinoversat fra sinful.se
Lidt dårlig kvalitet
Pelle - 4. mar. 2021
Håndjernene ser lækre ud, men kvaliteten er bare ikke så lækker som udseendet. Stoffet køre rundt og de går af og til op.
Rigtig gode
TheMess - 15. sep. 2020
Rigtig gode, men sikkerhedsåbningen blev aktiveret på et tidspunkt. Tror dog ikke at det sker ofte
Gode håndjern
Tilfreds kunde - 14. sep. 2020
Flotte, frække og behagelige håndjern. Plysset gør, at det ikke gør ondt i håndleddene, mens det stadig strammer dejligt godt. Det kan være lidt irriterende, at hvis man rykker sig meget under sex, kan håndjerne godt finde på at løsne sig, men så strammer man dem bare lige igen. Min kæreste og jeg elsker at bruge dem og synes, det er virkelig frækt.
Wow
kinkku - 31. aug. 2020
Jees
Maskinoversat fra sinful.fi