Anmeldelser (0)Skøn dildo der med lidt øvelse smutter lige og i numsen. Jeg får nogle skønne orgasmer. Den har en god sugekop
Tag et spring i troSatisfiedCustomer - 16. dec. 2025 Det så mere skræmmende ud i emballagen, fordi plastikken var en smule større end dildoen – jeg var først bekymret for, at jeg havde fået den forkerte vare, og troede derefter, at jeg havde taget munden for fuld … men det er sikkert at sige, at det har været en perfekt opgradering, og jeg føler mig ikke længere utilfreds med mine soloseancer. Som en person, der døjer med rifter ved mellemkødet, har den kraftigere størrelse faktisk gjort, at jeg ikke behøver at manøvrere så desperat for at blive stimuleret (jeg havde tidligere en diameter på 1,6", og denne er 1,8", til info). Den eneste ulempe, jeg kan finde, er, at der er mindre sugekop-omkreds at holde fast i med fødderne eller kile et objekt fast for at holde den i én position. Intet, som en strap-on-sele omkring en solid pude ikke kan løse.
Helt vidunderlig, større end jeg forventede, men jeg ville jo have en stor. Virkelig smuk.
Tilpas, hvis man er vant til mindre og større.
Hvis man vil prøve noget større, er den tilpassende. Hvis man vil ned i størrelse igen, klager man ikke.
Bra størrelse, den har en vis vægt i sig og er både blød og hård på samme tid. Var lidt skeptisk til denne, men er glad for, at jeg tog chancen.
Hold da op! Dette er virkelig en kvalitets dildo med en rigtig god størrelse.
Den har en super lækker og meget natur tro overflade.
Og dens triple densitet gør den kun mere naturlig at røre ved.
Kan virkelig anbefales hvis man ønsker en flot natur tro dildo
Det giver et kick at have den på som strap on samtidigt med at have chastity bur på.
Ok, altså jeg ved ikke hvordan I andre kvinder* er skabte, men at få EN 20 centimeter ind, til bunden? Avvvvv siger min livmoderhals. Var ude efter lidt mere omkreds og det svarede den meget tilfredsstillende på, men det er jo ikke muligt at blive taget ordentligt uden at opkastreflekserne aktiveres nedefra. Træls. Men skøn omkreds!
Denne dildo er dejlig og når dybt, som de fleste gør. Jeg kan rigtig godt lide den, og hvis man fugter sugeproppen lidt, sidder den fast. Jeg elsker den!
Fyldte mig ud, men kunne også godt have været et par cm længere. Tykkelsen var perfekt.
Produkter af god kvalitet, behageligt materiale